środa, 12 lutego 2014

A JA I TAK SE WYBUDUJE...
Znikający kontrpas rowerowy na ul. Starowiejskiej

Prezydent miasta, w sprawie lotniska nie składa broni. Idzie (jedzie, jak samotny rowerzysta ze zdjęcia) pod prąd. Trzeba przyznać, że bogowie jemu sprzyjają. Dopiero co KE nakazała zwrot kasy, a szamani (przekupieni przez pana Szczurka?) zesłali na gdańskie lotnisko... mgłę. Co prawda krótkotrwałą - odwołano zaledwie 3 loty - ale to wystarczyło na wydanie oświadczenia(!) na oficjalnej stronie Miasta. Tekst poniżej. A na kanale Radia Gdańsk na YouTube można posłuchać - i zobaczyć, co w radio jest rzadkością - Wojciecha Szczurka mówiącego, co go gryzie w gardłowej dziś dla Gdyni sprawie.


11.02.2014 godz. 13.00
Mgła nad lotniskiem w Gdańsku Rębiechowie uniemożliwiła lądowanie samolotu, którym dziś mieli przylecieć z Warszawy artyści Teatru Capitol grający w spektaklu podczas urodzinowej gali z okazji 88 rocznicy Miasta w Arena Gdynia, zorganizowanej dla 4 tysięcy gdyńskich seniorów.

Czy dolecą, by zagrać dla gdyńskiej publiczności? Program w Arena Gdynia trwa do godz. 18.00.
A na lotnisku Gdynia-Kosakowo - warunki meteorologiczne są dziś następujące:
 

Szczegółowe warunki lotniska Gdynia Oksywie:
Widzialność: 2000 m;
Podstawa chmur: 120 m;
Wiatr 8 m/s;

Zjawiska pogody: mżawka z deszczem, zachmurzenie pełne.
 

Szczegółowe warunki lotniska Gdańsk:
Widzialność: 250 m;
Podstawa chmur: mgła;
Wiatr 3,5 m/s;
Zjawiska pogody: mżawka, zamglenie.
 

Warunki meteorologiczne pozwalają na normalne wykonywanie operacji lotniczych. Widzialność głównej Drogi Startowej wynosi 2000 m, a podstawa chmur 120 m. Są to warunki, według których na lotnisku mogą być wykonywane operacje lotnicze zarówno samolotów wojskowych jak i cywilnych. Stan utrzymuje się od godziny 11.00.


Są na szczęście miejsca, które bez rozgłosu poprawiają swój wizerunek. Poznajemy?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz