niedziela, 27 października 2013

Bliżej wkrótce już być nie może

Jak ten czas leci... Dopiero co w sierpniu 2010 informowano wszem i wobec (zdjęcie powyżej), że "już wkrótce rozbudowa...", a już dziś, po zaledwie trzech latach z małym okładem możemy cieszyć się nowym zakupowym szaleństwem, o czym nie dają nam zapomnieć różne gadżety porozstawiane po mieście. Kilka przykładów poniżej.Wszystko dla panów... Więc prawdę mówią, że faceci niewieścieją.4 komentarze:

 1. Dzień dobry,
  zrobiło się "DALEJ", a chciałbym, aby nadal z Gdyni do Katowic było nie tyle "BLIŻEJ", ile wciąż jak dawniej. Panie Sławku, nie widzę innego sposobu niż wpisać się do komentarzy Pańskiego bloga, by poinformować o naszych - Blog and rolla - przenosinach. Nowy adres to: blogandroll.natemat.pl
  Z serdecznymi pozdrowieniami, Mariusz Grygierczyk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wędrówka ludów trwa. Widzę, że Blox to taka trampolina do większych projektów. Co prawda łatwo tam zaistnieć, ale jednak po czasie ciasno się tam robi.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. I teraz zamiast jednego bloga (tego zamknietego) mam twoje dwa nastepne. Zaraz biore sie do roboty aby je przegladnac dokladnie i zameczac cie swymi komentarzami na biezaco.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamęczać można, aby tylko nie zamieniło się to w molestowanie. ;)

   Usuń